הפרויקט אוכלס!

פרויקט מבית טוב

אגם תבור, העומדת מאחורי פרויקט Home היא חברה יזמית צעירה, שהוקמה על ידי מהנדסי בניין מנוסים בעלי רקע עשיר בפיקוח וניהול פרויקטים במגזר הציבורי והפרטי. הידע והניסיון שצברו אנשי החברה מאפשר להם ליזום ולבצע פרויקטים מתוך הבנה מעמיקה של השאיפות והחלומות שלכם, לצד היכרות עם הדרכים האיכותיות ביותר להפוך אותם  למציאות בשטח. הפרויקט החדש של אגם תבור תוכנן על מנת להבטיח למשפחה שלכם חווית מגורים מתקדמת, תוך הקפדה על איכות גבוהה משלב התכנון ועד לאחרון פרטי הגימור.

הגעתם הביתה

שכונת בן גוריון ב' בשדרות היא שכונה חדשה המהווה בשנים האחרונות מקור משיכה עבור זוגות צעירים ואוכלוסיה איכותית מגוונת מרחבי האזור. בשכונה פועלים בתי ספר, גני ילדים ומגוון שירותים קהילתיים, הנמצאים במרחק מספר דקות הליכה מהבית החדש שלכם. אתם מוזמנים ליהנות מכל היתרונות של המגורים בבית חדש, שנבנה מתוך מחשבה על הצרכים, הרצונות והחלומות של כל אחד מבני המשפחה, בסביבת מגורים צעירה ומתפתחת.

אין כמו בבית

פרויקט Home הוא קומפלקס מגורים משולב,  המציג תפיסת מגורים חדשנית, רעננה ומתקדמת, הבולטת על רקע נוף הנדל"ן באזור. קומפלקס המגורים המתקדם כולל מתחם קוטג'ים פרטי ולצידו מקבץ בנייני יוקרה אינטימיים שכל אחד מהם מיועד למגורי שתי משפחות בלבד בקומה. הפרויקט מציע עשרים ושתיים דירות בנות ארבעה וחמישה חדרים, קוטג'ים ודופלקסים שיעניקו לכם ולבני משפחתכם תחושה של בית, מהרגע הראשון בו תיכנסו לדירה.

המשפחה מרגישה בבית

כל אחת מהדירות וכל אחד מהקוטג'ים והדופלקסים בפרויקט, תוכננו על מנת שכל בני המשפחה יוכלו להרגיש בהם בבית לאורך זמן, גם לאחר שהצרכים שלהם ישתנו. במהלך התכנון של המבנים, הדירות והמתחם, הוענקה תשומת לב רבה ליצירת מרחבים פרטיים ואינטימיים עבור כל אחד מבני הבית, לצד יצירת אזורים משותפים לבילוי משפחתי ואירוח של חברים וקרובים.

הבית שלכם במרכז

קרבתה של שכונת בן גוריון ב' אל צירי התנועה המרכזיים באזור יקצרו משמעותית את הדרך מהבית החדש שלכם אל מקומות העבודה, מוסדות הלימוד, החברים ובני המשפחה שלכם ברחבי הארץ.  פרויקט Home הוא בחירה אידיאלית עבור מי שמעוניין בסגנון חיים המשלב בין מגורים בבית מרווח ונעים בסביבה שקטה ואיכותית, לבין עבודה או לימודים בעיר הגדולה.

 

הדמיות הפרויקט

תוכניות בדירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *